Ādas mēbeļu tīrīšana

Ādas mēbelēm nepieciešama regulāra tīrīšana un kopšana.


Lai ādas mēbeles nezaudētu savu sākotnējo košumu un krāsu, kā arī, lai āda nesāktu plaisāt, tās ir nepieciešams regulāri kopt un tīrīt.
Mēs piedāvājam kvalitatīvu ādas mēbeļu tīrīšanu, izmantojot profesionālus un Eiropā atzītus ādas tīrīšanas līdzekļus, kuri ir pilnīgi droši gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem.
Regulāri tīrot ādas mēbeles, mūsu darbinieki spēj ātri un kvalitatīvi likvidēt uz ādas mēbelēm esošos traipus, kā arī attīrīt ādas poras un likvidēt tajās esošās baktērijas.
Pēs katras tīrīšanas veicam arī bezmaksas ādas mēbeļu apstrādi ar barojošu un aizsargājošu balzāmu, kura sastāvā esošais sudrabs, pilnībā likvidē visas uz mēbeles esošās baktērijas, piešķir ādai patīkamu košumu un smaržu, kā arī aizkavē jaunu netīrumu un traipu veidošanos.

Ādas krāsas atjaunošana
Piedāvājam arī ādas mēbeļu sākotnējās krāsas atjaunošanu, izmantojot speciālus attiecīgās mēbeles krāsas toņa balzāmus, kuri beigās paildus tiek pārklāti arī ar ādas aizsarglīdzekļiem, tomēr šāda veida krāsas atjaunošana iespējama tikai tādām ādas mēbelēm, kurām āda spēj uzsūkt mitrumu. To Jūs varat viegli pārbaudīt, uzpilinot pāris ūdens piles uz ādas un pārbaudot vai ūdens ādā iesūcās, vai pilnībā no tās notek.
Krāsas atjaunošana notiek pie klienta, un nerada nekādas nepatīkamas ķīmiskas smakas, kā arī mēbele ir lietojama gandrīz uzreiz pēc darba pabeigšanas. Šī pakalpojuma izmaksas vienmēr tiek sastādītas individuāli, tādēļ nekautrejieties sūtīt mēbeļu foto uz kontaktu sadaļā redzamo e-pastu vai Whatsapp kontu, lai uzzinātu precīzas pakalpojuma izmaksas.Cenas

Parastā cena: Cena klientiem pirmajam pakalpojumu pasūtījumam.
Draugu cena: Cenas klientiem, kuri jau ir izmantojuši mūsu pakalpojumus.
Ja cenu sarakstā nav norādīta kādas Jums interesējošas lietas tīrīšanas cenas, tad nekautrējieties sūtīt bildes uz mūsu Whatsapp (20 440 664) profilu, lai precizētu tīrīšanas izmaksas.