Dīvānu tīrīšana

Tīrs dīvāns - tā ir garantija svaigumam istabā.


Laika gaitā jebkurš dīvāns kļūst netīrs. Netīrumi ne vienmēr ir redzami pleķi un traipi. Dīvānos sakrājas dažādi mikrobi, alergēni un toksīni, kuri tur nokļūst ar, piemēram, āra apģērba un mājdzīvnieku palīdzību. Visas šīs lietas rada īpaši neveselīgu vidi cilvēkiem.
Protams, arī vizuālais izskats ir svarīgs. Ja ēdienu, eļļas, vīna u.c. traipi netiek tīrīti uzreiz, tad ar laiku tie ieēdas dziļi audumā un tīrīšana var kļūt vēl grūtāka un traipi var kļūt neatmazgājami, tādēļ ir ieteicams dīvānu tīrīt 1-2 reizes gadā, savukārt publiskās vietās un darba vietās 2-3 reizes gadā. Mēģinot tīrīt dīvanu ar paša spēkiem, ne vienmēr izdodas kārtīgi izskalot visu izmantoto ķīmiju, kā rezultātā ilgāka laikā posmā paliekot dīvānā, tā var nodarīt vairāk kaitējumu, nekā labumu.
Mūsu rīcībā ir aparatūra un antialerģiski, bioloģiski tīrīšanas līdzekļi, ar kuru palīdzību mēs spējam likvidēt traipus un pilnībā izskalot visus izmantotos tīrīšanas līdzekļus, kā rezultātā klients iegūst tīru, svaigu dīvānu.
Mūsu klientu lokā ir gan privātpersonas, gan uzņēmumi, to skaitā arī valsts un pašvaldību uzņēmumi.

Žūšanas process
Pēc tīrīšanas nav nepieciešama nekādas speciālas iekārtas vai līdzekļi. Istabas temperatūrā dīvāna žūšana parasti aizņem 10-12 stundas. Šajā laikā dīvānā nav ieteicams sēdēt, lai garantētu vienmērīgu žūšanas procesu.