Matraču tīrīšana


Tīrīšanas procesā tiek izmantoti gan antialerģiski un bioloģiski tīrīšanas līdzekļi, gan tvaiks, kas ir spēcīgs ierocis pret traipiem.
Ikvienam ir svarīga tīra guļvieta, jo tajā mēs pavadām gandrīz trešdaļu savas dzīves. Taču, tieši tā pat kā mēs ik dienas rūpējamies par savu higiēnu, lai attīrītu savu ķermeni no dažādām baktērijām un netīrumiem, ir jārūpējas arī par matraču tīrību. Viens no iemesliem ir cilvēkam raksturīgā svīšana. Tas ir dabisks process, kura laikā ķermenis atbrīvojas no liekā šķidruma. Šis dabiskais process notiek arī naktī. Matrači visu ļoti labi uzsūc un sāk mainīt krāsu, ost, tajos vairojas bakterijas un tie kļūst par iemeslu biežām saslimšanām.
Vēl viens iemesls ir putekļu ērcītes. Miljoniem putekļu ērcīšu dzīvo Jūsu matračos un spilvenos, pārtiekot no cilvēku un mājdzīvnieku mirušās ādas un matiem. Tās ir vienas no galvenajām astmas un alerģijas izraisītājām īpaši bērniem un vecākiem cilvēkiem. Mēs iesakām Jums rūpēties par savu un savu tuvinieku veselību, tīrot matraci vismaz divas reize gadā.

Žūšanas process
Pēc tīrīšanas nav nepieciešama nekāda speciālas iekārtas vai līdzekļi. Istabas temperatūrā matrača žūšana parasti aizņem 10-12 stundas. Šajā laikā uz matrača nav ieteicams sēdēt vai gulēt, lai garantētu vienmērīgu žūšanas procesu.