Paklāju ķīmiskā tīrīšana

Netīrs paklājs ne tikai izskatās nepievilcīgs, tas arī rada sliktas smakas un rada labu vidi baktērijām, mikrobiem un alergēniem.
Paklājos uzkrājas netīrumi no dzīvniekiem, apaviem, kā arī no putekļiem. Katru reizi, kad jūs staigājat pa savu paklāju vai atveriet logu, putekļi un baktērijas nokļūst gaisā un tiek ieelpoti.


Mēs piedāvājam paklāju tīrīšanu, izbraucot pie klienta uz mājām.

Ir vairāki profesionāli paklāju tīrīšanas veidi un metodes, tomēr mēs piedāvājam paklāju tīrīšanu, izbraucot pie klienta uz mājām un izmantojot ūdens ekstraktēšanas un savākšanas iekārtas.
Izvēloties šo tīrīšanas metodi, paklājs nekur nav jāved, jo tīrīšana notiek pie klienta un paklājs ir lietojams aptuveni 6-8 stundu laikā pēc tīrīšanas veikšanas.
Mēs izmantojam tikai anti-alerģiskus un ekoloģiskus tīrīšanas līdzekļus. Šī iemesla dēļ, mūsu pakalpojumus regulāri izvēlas bērnu dārzi un skolas. Spējam kvalitatīvi veikt paklāju tīrīšanu gan mājās, gan ofisos. Reiz pat tīrījām altāra paklājus baznīcā.

Cilvēkiem bieži ir maldīgs uzskats, ka tīrot paklāju, tiks izmantots liels ūdens daudzums, ka grīda paliks slapja, paklāju būs grūti izžāvēt vai tīrīšanas laikā tik izmantota kaitīga ķimija.
Tomēr patiesībā šādas tīrīšanas laikā tiek samitrinātas tikai paklāja virsējais mīkstais pārklājums un apakšējais, to saturošais cietais slānis paliek sauss.

Tīrīšanas process:
  • Paklāja sausā sūkšana
  • Paklāja samitrināšana
  • Tīrīšanas līdzekļu uzklāšana, to iestrāde paklājā un ķīmiskās reakcijas sagaidīšana
    (tiek izmantoti ekoloģiski tīrīšanas līdzekļi, kuri iznīcina baktērijas un putekļu ērcītes, tomēr pilnīgi droši cilvēkiem un mājdzīvniekiem)
  • Tīrīšanas līdzekļu un netīrumu izskalošana no paklāja
Šī procedura var tikt atkārtota, līdz tiek sasniegts labākais rezultāts.

Žūšanas process

Pēc tīrīšanas nav nepieciešamas nekādas speciālas iekārtas vai līdzekļi. Istabas temperatūrā paklāja žūšana parasti aizņem 6-10 stundas. Šajā laikā paklāju vēlams novietot uz kāda krēsla atzvetnes, lai nodrošinātu labāku gaisa cirkulāciju un paātrinatu žūšanas laiku.

Tīrīšanas līdzekļu iestrāde paklājā.

Parasti, standarta izmēra paklājiem, tīrīšanas līdzekļu iestrādei izmantojam rokas birstes, tomēr, ja paklāju kopējā platība ir liela, tad izmantojam speciālu, profesionālu viena diska iekārtu ar birsti, kuri paredzēta tieši mīkstajiem grīdas segumiem un paklājiem.